نحوه کار شرکت

Contact experts and free consultation

Necessary analysis and appropriate materials

Completion and
delivery of the project

خدمات شرکت


کامپوزیت

مزایا ، کاربردها

کلمات و واژه هایی مانند فایبر‌گلاس یا کامپوزیت برای شما نیز احتمالا آشنا و با آنها مواجه شده‌اید. این مواد امروزه کاربردهای بسیار گستردهای در صنایع مختلف پیدا کرده‌اند. برای شروع بهتر است بدانیم که فایبرگلاس نوعی بسیار متداول از کامپوزیت است. حال باید دانست کامپوزیت چیست؟ رشد بسیار سریع و فزاینده تکنولوژی در سال‌های اخیر باعث شد تا موادی که در دسترس بشر بود برای پوشاندن جامه حقیقت بر رویاهای مدرن و ابزار های امروزی کافی نباشد و از این رو تلاش برای رسیدن به مواد جدید آغاز شد؛ مثلا در بیشتر کاربردهای مهندسی، اغلب به تلفیق خواص مواد نیاز داریم. موادی که ضمن داشتن استحکام بالا، سبک باشند، مقاومت سایشی و آنتی یو وی خوبی داشته باشند و سایر مواردی که بر اساس هر نوع استفاده مشخص می شود.

 

فایبرگلاس

مزایای پوشش GRP

استفاده از پوشش های فایبر گلاس یا GRP یکی از بهترين راه حل های موثر براي مقابله با خوردگي فلزات و سازه های بتنی می باشد. اين روند به دليل قابیت در تنوع PH و قیمت پایین پوششهای فایبر گلاس یا GRP در مقايسه با ساير مواد مشابه بعنوان پرکاربردترین نوع شناخته می شود. از مزاياي پوشش های فایبر گلاس یا GRP می توان به محافظت خوب از سطوح فولادي و بتني جهت مقابله در برابر حملات خوردگي با انتخاب رزين، الياف، پرايمر و تاپ كوت مناسب اشاره کرد ...

 

برای اطلاع از پروژه های انجام شده و آشنایی با محصولات شرکت کلیک کنید

بخشی از محصولات ما


شایان صنعت شکیبا


شرکت مهندسی شايـان صنعت شکيبا یک شرکت دانش بنیان بوده که به همت جمعی از کارشناسان و کارشناسان ارشد مکانیک ، هوا‌فضا وجوش در جهت خدمت به جامعه صنعتی و علمی کشور تاسیس و شروع به کار کرد. این شرکت که با تکیه بر کادری مجرب و با سابقه در امر فنی مهندسی و بازرگانی با هدف توسعه صنعت و بازرگانی پا به عرصه فعالیت گذاشته و برخورداری از امکانات کارگاهی مختلف این توانایی را دارد که درزمینه های طراحی و ساخت مجموعه های کامپوزیت و فلزی فعالیت کند.

تماس با کارشناسان


جهت ارتباط از طریق واتس آپ کلیک کنید
گفتگو با کارشناسان
ارسال پیام

گروهی از مشتریان شرکت


    گفتگو با کارشناسان
    ارسال پیام